Hakkımızda

 

ETA Mekatronik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şirketi olarak     Profil Kaplama, Düz yüzey Laminasyon, Panel Kaplama, Yüzey Temizleme, Folyo Dilimleme, Folyo Kesme, Folyo Tutkallama Makinaları, Otomatik Besleme ve Boşaltma Asansörleri, Statik Pres, Roler Pres gibi makina üretimleri yapmaktayız.
Bu sektördeki üretim çalışmalarımıza 2000 yılı başlarında başladık ve on yıllı aşkın makina üretimi tecrübemiz ışığında, yeni bir yapılanma ile bugün ETA Mekatronik olarak Haziran 2008den beri Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Bugüne kadar birçok firmaya yaptığımız makinalardaki üretimde başarıya ulaşmış olmanın keyfiyle ve müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.
Amacımız müşteri ihtiyacına eksiksiz cevap verecek,uygun fiyatlarda makinalar üreterek sektördeki hareketliliğe katkıda bulunabilmektir.
Eta Mekatronik olarak hedefimiz  projelendirme aşamasından  satış sonrası hizmetlere kadar kaliteli hizmet vermek  ve müşteri memnuniyeti devamlılığı ile bu sektörde hizmette hep var olmaktır.

                                    Saygılarımızla 

DİL ÇEVİRMENİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.57494.5932
Euro5.40055.4222
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 27° 18°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret65037